terapie BEAUTY – BEAUTY & SLIM

EMS na přístroji Beauty & Slim.

Ve studiu je možno se těsně před terapií rozhodnout pro variantu technického oblečení VESTA (pro horní polovinu těla) nebo ŠORTKY (pro dolní polovinu těla). S výběrem vhodné varianty vám ochotně pomůžeme a vysvětlíme přednosti každé z nich. Terapie nevyžaduje od klienta žádnou fyzickou aktivitu a je prováděna na kosmetickém lehátku.

Délka trvání jedné EMS terapie se pohybuje kolem 20 minut, podle zvoleného programu dle přání klienta. V tomto čase není ale zahrnuto převlékání do speciálního spodního oblečení a oblékání technického oblečení. Počítejte s časem 50-60 minut na svoji první terapii (čas navíc pro zjištění a vyzkoušení správné velikosti spodního a technického oblečení, informování o kontraindikacích, vysvětlení principu EMS a podobně) a pak s časem 30-40 minut na každou terapii. Po celou uvedenou dobu se bude kvalifikovaná a speciálně vyškolená obsluha věnovat pouze vám. Dalšímu klientovi umožníme přístup do studia nejdříve 90 minut po vašem příchodu. Tedy i vy se můžete spolehnout, že se nepotkáte s odcházejícím klientem a že bude vše připraveno pouze pro vás.

Ručník, osuška, fén, mycí, hygienické a desinfekční prostředky jsou zdarma k dispozici pro vaše použití. Koupelnu se sprchou a umyvadlem máte vždy čistě připravenou jen pro sebe. Zapůjčení hygienicky nezávadného spodního oblečení je zahrnuto v ceně.

×