lekce FITNESS – INFINITY

EMS na přístroji INFINITY.

Při lekci je klient fyzicky aktivní podle cíle, kterého chce dosáhnout. Na přístroji INFINITY je v tomto případě zvolen program pro posilování. Klient není s přístrojem INFINITY spojený kabelem! Může se tedy naprosto neomezeně pohybovat. Fyzická aktivita je posilovacího charakteru od jednoduchých po náročnější cviky s vlastní vahou či cvičebními pomůckami (činky, kettlebell, posilovací gumy, bosu, švihadlo, ab wheel, stupínek-step, TRX, hrazda, žebřiny, eliptický trenažér a další…).

Délka trvání jedné EMS lekce se pohybuje kolem 20 minut, podle zvoleného programu dle přání a zdatnosti klienta. V tomto čase není ale zahrnuto převlékání do speciálního spodního oblečení, oblékání technického oblečení, rozcvičení a strečink. Počítejte s časem 60-75 minut na svoji první lekci (čas navíc pro zjištění a vyzkoušení správné velikosti spodního a technického oblečení, informování o kontraindikacích, vysvětlení principu EMS a podobně) a pak s časem 40-60 minut na každou lekci. Po celou uvedenou dobu se bude kvalifikovaný a speciálně vyškolený trenér věnovat pouze vám. Dalšímu klientovi umožníme přístup do studia nejdříve 90 minut po vašem příchodu. Tedy i vy se můžete spolehnout, že se nepotkáte s odcházejícím klientem a že bude vše připraveno pouze pro vás.

Ručník, osuška, fén, mycí, hygienické a desinfekční prostředky jsou zdarma k dispozici pro vaše použití. Koupelnu se sprchou a umyvadlem máte vždy čistě připravenou jen pro sebe. Zapůjčení hygienicky nezávadného spodního oblečení je zahrnuto v ceně. Iontový nápoj před a proteinový nápoj po cvičení je zahrnut v ceně.

×