lekce KARDIO – BEAUTY & SLIM

EMS na přístroji Beauty & Slim.

Klient má k dispozici pro tento účel speciálně vyrobené KARDIO ŠORTKY. Při lekci je klient fyzicky aktivní na eliptickém trenažéru. Na přístroji Beauty & Slim je zvolen program pro kardio.

Délka trvání jedné EMS kardio lekce se pohybuje kolem 30 minut, podle zvoleného programu dle přání klienta. V tomto čase není ale zahrnuto převlékání do speciálního spodního oblečení, oblékání technického oblečení, rozcvičení a strečink. Počítejte s časem 60-70 minut na svoji první lekci (čas navíc pro zjištění a vyzkoušení správné velikosti spodního a technického oblečení, informování o kontraindikacích, vysvětlení principu EMS a podobně) a pak s časem 45-50 minut na každou lekci. Po celou uvedenou dobu se bude kvalifikovaný a speciálně vyškolený trenér věnovat pouze vám. Dalšímu klientovi umožníme přístup do studia nejdříve 90 minut po vašem příchodu. Tedy i vy se můžete spolehnout, že se nepotkáte s odcházejícím klientem a že bude vše připraveno pouze pro vás.

Ručník, osuška, fén, mycí, hygienické a desinfekční prostředky jsou zdarma k dispozici pro vaše použití. Koupelnu se sprchou a umyvadlem máte vždy čistě připravenou jen pro sebe. Zapůjčení hygienicky nezávadného spodního oblečení je zahrnuto v ceně. Iontový nápoj před a proteinový nápoj po cvičení je zahrnut v ceně.

×